Perkraustymai

Kraustymai.com perkraustymo paslaugos lietuvoje ir europoje logo pigus perkraustymas greitas perkraustymas kokybiskas kraustymas perkraustymo paslaugos vilniuje

Perkraustymai

Perkraustymas gali būti labai streso kupinas ir brangus procesas, todėl svarbu jį kruopščiai suplanuoti. Rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalią perkraustymo komandą, turinčią didelę ir ilgalaikę kraustymo patirtį.

Mūsų Perkraustymo Paslaugos

Mūsų komanda suteiks Jums patarimus ir padės rasti optimaliausią laiką ir būdą persikraustyti. Su ilgamete patirtimi patarsime, kaip geriausiai susipakuoti daiktus arba juos supakuosime mes. Pateiksime rekomendacijas dėl reikalingos perkraustymo komandos dydžio ir automobilio tipo. Mūsų specialistai apytikriai numatys perkraustymo laiką bei sąmatą, kadangi kiekvienas perkraustymas yra individualus:

  • Vieniems reikalingas tik transportas pervežimui.
  • Kitiems – papildomos rankos užnešant ar pernešant daiktus.
  • Tretiems – pilna komanda ir pilna paslauga.

Kodėl Rinktis Mus?

Atsakingai žiūrime į savo darbą ir stengiamės padėti net ir sudėtingiausiose perkraustymo situacijose. Visada atsižvelgiame į kliento poreikius ir norus. Mūsų paslaugos apima krovinių pervežimą Lietuvoje ir už jos ribų. Jūsų daiktus nuvešime saugiai ir greitai į bet kurią pasaulio šalį.

Patikimumas ir Diskretiškumas

Turime didelę patirtį perkraustant ambasadas, jų diplomatus ir kitus aukšto rango pareigūnus. Mūsų komanda yra patikima ir diskretiška, užtikrinanti aukščiausią paslaugų kokybę.

Susisiekite Su Mumis

Ieškote profesionalios perkraustymo komandos? Kreipkitės į mus ir mes pasirūpinsime viskuo nuo A iki Z. Savo ilgametės patirties dėka galime pasiūlyti optimaliausius sprendimus Jūsų perkraustymo procesui.

Persikraustymas sukelia labai daug streso, gali brangiai kainuoti, todėl  šį procesą reikia kruopščiai suplanuoti, geriausia kreiptis į savo srities profesionalus.

Mūsų profesionali perkraustymo komanda, turinti didelią ir ilgalaikią kraustymo patirtį,  patars, padės rasti optimaliausią ir jums patogiausią laiką ir būdą periskraustyti. Savo ilgametės patirties dėka patarsime jums kaip susipakuoti daiktus arba juos supakuosime mes, patarsime kokio dydžio perkraustymo komandos reiktų jūsų atveju, patarsime kokio dydžio automobilis būtų jums reikalingas ir apytikriai numatysime perkraustymo paslaugų laiką bei sąmatą, nes kiekvienas perkraustymas yra labai individualus: vieniems reikalingas tik transportas pervežimui, kitiems tik papildomos rankos padedant užnešti ar pernešti, tretiems reikalinga pilna komanda ir pilna paslauga. Atsakingai žiūrime į savo darbą, stengiamės padėti net ir sudėtingiausiose perkraustymo situacijose, atsižvelgiame į kliento poreikius ir norus.
Krovinius vežame Lietuvoje ir už jos ribų. Jūsų daiktus nuvešime saugiai ir greitai į bet kurią pasaulio šalį. Turime patirties perkraustant ambasadas, jų diplomatus ir kitus aukšto rango pareigūnus. Esame patikimi ir diskretiški.
Perkraustymo paslaugas atliekame daug metų, todėl galime pasiūlyti kokybišką daiktų supakavimą, patarti kokius daiktus ir kaip būtų geriau supakuoti, jei tai darysite patys. Pakuojame meno dirbinius, paruošiame daiktų bei baldų transportavimą į kitas šalis.
Profesionaliai atliekame krovos darbus: jūrinių konteinerių pakrovimas/iškrovimas, statybinių medžiagų užnešimas, nestandartinių daiktų pernešimas ir kitos krovėjų paslaugos.
Pervežame bei teikiame užnešimo/ išnešimo paslaugas. Atvežame ir užnešame jūsų įsigytą buitinę techniką, taip pat išnešame ir išvežame utilizavimui seną buitinę techniką. Turime ilgametę patirtį buitinės technikos transportavime, todėl pasiūlysime bei patarsime kaip atlikti pervežimo darbus, kad jūsų pirkinys būtų nepažeistas transportavimo metu ir saugiai pasiektų jūsų namus.

Perkraustymo paslaugos ne visada susideda iš komandos darbo, kartais jūsų poreikiams užtenka ir transporto paslaugos. Pervežame krovinius, nuomojame krovininį transportą su vairuotoju.

Profesionaliai atliekame įmonių turto ir darbo vietų perkraustymą. Teikiame visas pakavimo paslaugas. Konsultuojame ir prisideriname prie kliento poreikių. Darbą atliekame greitai, kokybiškai ir saugiai. Prieš darbų pradžią visuomet apžiūrime biuro/ gamyklos patalpas, sudarome sąmatą ir įvertiname būsimų darbų apimtį bei sąnaudas. Išrenkame/ surenkame baldus jei nėra galimybė transportuoti kitaip. Turime ilgametę patirtį perkraustant med.laboratorijas, gamybines patalpas, biuro patalpas  Pervežame/pernešame įmonių dokumentus, įrangą, baldus, biuro techniką.
Turime ilgametę patirtį pervežant pianinus ar seifus. Galime Jums pasiūlyti visas pervežimo ar užnešimo paslaugas.
Nešame pianinus, fortepionus, seifus, stakles, medicininius aparatus. Sunkių ir nestandartinių daiktų pernešime/pervežime, labai svarbus profesionalumas ir savo darbo išmanymas. Mūsų komandos darbuotojai turi patirtį ir žinias atliekant nestandartinių krovinių gabenimą ar nešimą.

Gaukite nemokamą konsultaciją

Mūsų paslaugos

Perkraustymas visai šeimai

Padėsime jums išsikelti į jūsų naujus namus su visais reikalingais daiktais greitai ir be papildomų rūpesčių

Saugus pervežimas

Jūsų kroviniai, nesvarbu kokie jie būtų, yra saugiai pervežami naudojantis mūsų paslaugomis

Tarptautinis perkraustymas

Mes galime padėti jums išsikelti į kitas užsienio šalis keičiant biuro, sandelio vietovę, tiek keičiant gyvenamają vietą

paslaugos

Perkraustymo ir pervežimo paslaugos

baldų ir daiktų pervežimo paslauga

Krovimo ir pakavimo paslaugos

Baldų ir daiktų pakavimas
Baldų surinkimas ir išrinkimas

Buitinės technikos pervežimas

seifų pervežimas, kitų svarbių krovinių saugus gabenimas

Susisiekite